اجاره تلوزیون شهری ، تلویزیون ال ای دی اجاره ای

اجاره تلویزیون شهری بصورت متر مربع و براساس تعداد روزهای درخواستی محاسبه می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09129622448 تماس بگیرید.

در عصر جدید تلویزیون شهری  جزء تکنولوژی های نوین به حساب می آید که به دست  بشر ساخته شده است. در تمام جهان در دنیای امروز تلویزیون شهری به وسیله ای جهت تبلیغات، برقراری ارتباط با افراد، یادگیری و پیام رسانی تبدیل گردید. تلویزیون های شهری به افراد در مسیر افزایش قدرت به منظور مشاهده، درک کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات کمک می کند.

تلویزیون های شهری جهت انجام موارد زیادی به کار گرفته می شود؛ از آن ها می توان در مواردی از جمله : نمایش یک محتوا یا محتواهای مختلف، به منظور ایجاد پس زمینه ی صحنه یا صفحه های نمایش کناری صحنه، نمایش اطلاعات تبلیغاتی و به علاوه تصویرهایی تکمیل کننده این رویدادها را با  تلویزیون های شهری برای  مخاطبان در معرض نمایش قرار داد.

اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون  شهری امروزه بهترین پیشنهاد برای افرادیست که قصد تبلیغات  گسترده و وسیع را دارند. مهم ترین ویژگی تلویزیون های شهری در دسترس بودن آنها می باشد که همین موضوع دلیلی  برای داغ شدن بازار اجاره تلویزیون شهری شده است. از آنجایی که در تبلیغات مهمترین گزینه ها سرعت بالای انتقال اطلاعات به مخاطب و قیمت تبلیغات است، اجاره تلویزیون شهری بهترین پیشنهاد ما برای شما می باشد. چرا که خرید تلویزیون شهری بسیار گران قیمت است و مقرون به صرفه نمی باشد.

 

مزایای  اجاره تلویزیون های شهری

  • حفظ پرستیژ کاری: اگر پرستیژ کاری برای شما  و کارتان بسیار با اهمیت است، اجاره  تلویزیون شهری برای سمینارها-همایش ها-نمایشگاهها و … برای شما گزینه مناسبی می باشد.
  • جذابیت و لذت بخش کردن محیط: به منظور زیباتر شدن و جلوه دادن به مراسم خود با استفاده از نور پردازی و استفاده از افکت های نوری و افکت های رنگی پس زمینه تلویزیون های شهری می توانید بهره مند شوید.
  • تبلیغات و اسپانسری:  برای اسپانسر ها به منظور معرفی و برندینگ  اجاره تلویزیون شهری یکی از گزینه های بسیار اثر گذار می باشد.
  • پخش آنلاین تصاویر: شما با استفاده از اجاره تلویزیون های شهری می توانید تصاویر و ویدئو های مورد نظر خود را به صورت آنلاین پخش کنید.

هزینه اجاره تلویزیون شهری

همانطور که اشاره شد، هزینه اجاره تلویزیون شهری بر اساس ابعاد و تعداد روزهای اجاره، پرداخت می شود. برای تخمین اجاره تلویزیون شهری وارد صفحه زیر شود.

سامانه تخمین اجاره تلویزیون شهری

چرا تلویزیون‌ شهری؟

اول اینکه شیوه طراحی آنها برای تبلیغات در محیط های داخلی و بیرونی همچون: اتوبان ها، بزرگراه ها، استادیوم های ورزشی و ...  مناسب می باشد. دوم اینکه صفحه نمایش این تلویزیون ها از قطعات LED/SMD ساخته شده‌ است و کیفیت بالا ،تصویر واضح، زاویه دید گسترده، عملکرد دائم، مصرف انرژی کم و عمر زیاد از مزایای متعدد و گوناگون تلویزیون های شهری می باشد.

اجاره تلویزیون شهری

مزایای تلویزیون شهری در مقایسه با بیلیبوردها

1- جذابیت

تصاویر و ویدئوهای پخش شده در تلویزیون شهری بر دید عابرین تأثیر بسیاری دارد و باعث جلب توجه آن ها می شود.

2- پویایی

کاستی های بیلبوردهای تبلیغاتی و لامپ‌های نئون را برطرف کرده است و تمامی تصاویر را بر اساس نیاز مشتری می توان تغییر داد و یا اصلاح کرد.

3- القاء

از دلایلی که توصیه می شود برای تبلیغات خود از اجاره تلویزیون شهری استفاده کنید این است که با استفاده از آن می توان انواع اطلاعات مختلف را به بینندگان انتقال داد ، زیرا تصاویر در طول روز بارها بر روی این تلویزیون ها به نمایش در می آیند.

4- قدرت تأثیر

نمایشگر LED/SMD تلویزیون های شهری  به دلیل کیفیت زیاد، رنگ های روشن و تصاویر بزرگ، قدرت تأثیر بسیار زیادی را دارا می باشد.

5- هزینه‌ اجاره مناسب

اغلب صاحبان تلویزیون های شهری فضای مشابه ای را جهت تبلیغات به طور همزمان می فروشند که این مورد باعث کم شدن هزینه ها می شود.

6- زمانبندی انعطاف‌پذیر تبلیغاتی

 می‌توان آن را طوری برنامه‌ریزی کرد که به شکل متداول در طول ساعات مختلف، رویدادهای مشخص و تعطیلات پخش شود.

اجاره تلویزیون شهری

تبلیغات با اجاره تلوزیون های شهری

اشتراک فضا:

به دلیل اینکه صاحبان تلویزیون های شهری، یک تبلیغات را به چند نفر می فروشد یا اجاره می دهند مثلا به گونه ای که آگهی‌های 6 ثانیه‌ای که به 10 آگهی‌کننده یا آگهی‌های 10 ثانیه‌ای به 6 آگهی‌کننده تغییر کند؛ پس آگهی شما در هر دقیقه فقط هشت ثانیه روی تابلو خواهد بود، بنابراین ممکن است بسیاری از افراد آگهی شما را نبینند.

اجاره تلویزیون مناسب با قیمت مناسب

تلویزیون های شهری به دلیل اینکه قیمت خرید نسبتاً بالایی دارند برای برخی مقرون به صرفه نیست که خریداری کنند. در نتیجه می توانند با اجاره این تلویزیون ها به نتایج تبلیغاتی مورد نظر خود برسند. برای محاسبه هزینه اجاره تلویزیون شهری وارد صفحه محاسبه گر هزینه اجاره تلویزیون شهری شوید.

محاسبه گر اجاره تلویزیون شهری
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات