قیمت تلویزیون شهری ، خرید تلویزیون led

تلویزیون شهری

در توضیح تلویزیون شهری بایستی بگوییم که تلویزیون شهری در حقیقت اصطلاحی میباشد در خصوص تابلو های غول پیکری  که اغلب در کنار چهار راه ها ، اتوبان ها ، استادیوم های ورزشی ، بزرگراه ها ، پارک ها نیز بر روی دکل های بزرگی منصوب گشته  و نیز تصاویر ویدیویی را به طور رنگی پخش می نماید. هر یک از تلویزیون شهری ، از طریق کنار هم قرار گرفتن کابینت های مجزایی در ابعاد تقریبا یک متر مربع ساخته شده  و هر کابینت شبیه به یک تلویزیون کوچک، قسمتی از تصویر بزرگ در صفحه نمایش اصلی را ایجاد می نماید.

هر یک از  این کابینت ها از ماژول LED یا SMD تشکیل شده است. ماژول ها در واقع بلوک های مربع و یا مستطیل شکلی هستند که زمانی که تعدادی از آنها کنار هم قرار بگیرند کابینت ها را تشکیل می دهند. هر ماژول هم نیز به نوبه خود از لامپ های بسیار کوچکتری تحت تکنولوژی  LED یا SMD ساخته میشود.

در یک ماژول تلویزیون شهری هر کدام از پیکسل ها  نیز فاصله خاصی را تا پیکسل های مجاور خود نیز دارند. هرچند که ماژول های متنوع با فاصله پیکسلی گوناگونی  ساخته شده اند تا نیز تلویزیون هایی را با کیفیت ها و تراکم های گوناگونی نیز تولید نمایند.

 فاصله میان پیکسل ها در ماژول ،که دات پیچ Dot Pitch گفته میشود بر اساس میلی متر اندازه گیری میشود و نیز نمایانگر فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور نیز میباشد. دات پیچ ها را با حرف P و نیز به دنبال آن عدد فاصله را بر اساس میلی متر نشان می دهند.

ابعاد تلوزیون شهری 

سایز و وزن تلویزیون شهری  در انتخاب اندازه فونداسیون -تعداد پایه ها و انتخاب جنس ستون ها علاوه براستحکام اسکلت آن نیز بسیار موثر است. به عنوان مثال یک  تلویزیون شهری  در سایز ۳ در ۵ متر با یک پایه شما بایستی گودالی را در متراژ ۱٫۵ در 2 متر حفر نمایید که هرچند توصیه ما به شما ساخت تلویزیون شهری با دو پایه است؛ چون استحکام بنا و نیز توان تحمل بنای تلویزیون شهری و در بادهای با سرعت بالا بسیار افزایش خوهد یافت ولی متاسفانه  از زیبایی سازه می کاهد.

پس از حفر فونداسیون نصب آرماتورها و ریختن بتون نوبت به ساخت اسکلت تلویزیون شهری می رسد. شما این امکان را در اختیار دارید که برای انجام این کار از قوطی های پروفیل در سایز ۱۲ سانت در ۱۲ سانت استفاده کنید. که روی صفحه ستون هایی که در فونداسیون کار گذاشته شده نصب میگردند.

عدد پیشنهادی ما برای شما شش عدد است؛ ولی بیشتر پیمانکاران چهار عدد را برای پایه تلویزیون شهری را استفاده می کنند. لازم به ذکر است که قطر داخلی پایستی  برای عبور یک شخص از داخل آن نیز اندازه و مناسب باشد. همچنین در ارتفاع سازه نیز بایستی نسبت به عدم عبور برق شهری از بالای سازه دقت کنیم که  مشکلی در زمان ساخت سازه برای سازندگان آن بوجود نیاید.

از موضوعات حائز اهمیت در خصوص تلویزیون های شهری امنیت تلویزیون میباشد  که از جنبه نرم افزاری و سخت افزاری بایستی بتوان امنیت تلویزیون ها افزایش داد. پارسا تابلو برای نصب و راه اندازی تلویزیون شهری از تیم حرفه ای بهره میبرد و همچنین تلویزون ها از لحاظ نرم افزاری دارای قفل میباشند که احتمال هرگونه سوء استفاده ای را کاهش دهند.

تلویزیون شهری

درجه حرارت محل نصب تلویزیون شهری

برای یک تلویزیون شهری، درجه حرارت محیطی به شدت حائز اهمیت میباشد چون  منبع تغذیه ای (پاور) که در تلویزیون شهری مورد استفاده قرار گرفته در تابلو روان غول پیکر حداکثر تا 50 درجه سانتیگراد  نیز کار می کند. به همین خاطر درمناطق و محیط های گرمسیر که در تابستان دما به 5۰ درجه سانتیگراد می رسد به استفاده از تهویه مناسب (فن بزرگ یا کولرگازی) نیاز خواهد بود به گونه ای  که درجه خودکار آن را روی 50 درجه سانتیگراد گذاشته و سپس به محض بالا رفتن دمای درون سازه از 50 درجه سیستم تهویه به شکل اتومات کار می نماید ولی در مناطق سرد سیر احتیاج به استفاده از تهویه  نمی باشد.

هزینه تخصیص داده شده به سازه تلویزیون غول پیکر

طراحی و ساخت تلویزیون شهری  به هزینه تخصیص داده شده نیز وابسته است. به گونه ای  که در استفاده از کیفیت کامپوزیت ها یا طراحی نمای کامپوزیت و یا استفاده از کرکره برقی به جایی درب ورودی وهمینطور مقاوم سازی سازه نوع تهویه استفاده شده و اجرای بی نقص و زیبای پروژه میتوان تاثیر هزینه تخصیص داده شده را دید.

بمنظور تامین برق تلویزیون شهری این امکان را دارید که بسته به بودجه مالی مورد نظر برق سه فاز تامین کنید و یا اینکه برق تک فاز با آمپر بالا را خریداری نماییدوهمچنین به منظور محافظت از نوسان ولتاژ تلویزیون شهری این امکان برای شما وجود دارد که از دستگاه UPS استفاده نمایید و یا یا از محافظ های معمولی استفاده نمایید.

امنیت سازه تلویزیون شهری

از موضوعات پراهمیت در طراحی ساخت تلویزیون شهری  نیز مسئله امنیت آن میباشد؛ هم از نظر قطعات سخت افزاری و هم نرم افزاری. روش دسترسی اپراتور بایستی بسیار امن باشد. مسئولیت برنامه دهی و تعمیر یا راه اندازی سازه بایستی  برعهده یک شخص خاصی که از طرف ارگان مربوطه صلاحیتش تایید گشته باشد و نیز برنامه نویسی از راه دور برای  سایر کاربران نیز امکان پذیر نباشد. همچنین بایستی دارای قفل نرم افزاری باشد که مورد سوء استفاده افراد سودجو از تلویزیون شهری شما نیز قرار نگیرد.

تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری

شما این امکان را دارید که تلویزیون های شهری را به شکل خرید یا اجاره براساس تراکم و رزولیشن  و ابعاد تهیه نمایید. به منظور اطلاع از قیمت تلویزیون شهری میتوانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

021-33909712

09129622448

امتیاز بدهید
  • عبدی
  • 1399/01/13

سلام لطفا برای یک تلوزیون تمام رنگی خارج سالن شماره03 قیمت را اعلام کنید ممنونم

پاسخ : سلام

قیمت  داخل سایت دارد

09129622448 غلامی

  • علیرضا نورآذر
  • 1399/02/04

با سلام جهت خرید تلویزیون شهری در تبریز تماس گرفته بودم.

پاسخ : تماس گرفتم

  • شهرداری شاهدشهر
  • 1399/07/21

خرید تلویزیون شهری مدیر روابط عمومی ،فرجیان 

پاسخ : تماس گرفتم 

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات