لیزر بارانی

لیزر بارانی Leser 021mini لیزر بارانی مناسب برای محیط های داخلی و بیرونی .لیزر نقطه نقطه برای مجالس ها ،تالارها و تبلیغات و جذب کردن مشتری جلوی فروشگاها استفاده میشود.  اشکال نمایشی این نوع لیزر بصورت دون دون و به شکل قطرات باران می باشد که از دو رنگ سبز و قرمز تشکیل شده است  و میتوان بصورت دستی سرعت نمایشی این نوع لیزر تبلیغاتی را تنظیم کرد.

***

لیزر خطی و بارانی

بر اثر تقویت نور گسیل شده القایی به دست می‌آید و در صنعت، پزشکی، هنر و ... به خوبی کاربرد دارد.

لیرز خطی

دارای برد مستقیم است و با موتور گردان می چرخد و کاربرد خوبی برای تبلیغات دارد.مغازه ها،رستوران ها،هتل ها و .... از لیزر خطی برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

ویژگی لیزر خطی

 • نور افشانی در یک رنگ سبز با کیفیت بالا
 • زیبایی جشنها به یاد ماندنی و چندین برابر
 • جلوه ای بسیار زیبا
 • بهترین روش برای تبلیغ و جلب توجه
 • زیبایی اتاق خانه
 • جذب مشتری مغازه ها و فروشگاه ها

کاربرد تبلیغاتی لیزر خطی و بارانی

این وسیله را جلو یا بالای مکان هایی استفاده می کنند که در نقطه کور هستند و از خیابان اصلی فاصله دارند، که نور لیزر باعث جلب توجه افراد می شود. لیزر خطی از طریق برق مستقیم کار کرده و برد ۷ کیلومتر را دارد.اگر لیزر خطی، خط سبز باشد؛ مستقیم می زند و نوری قوی دارد.

مزیت مهم

فاصله تأثیر زیادی ندارد و باعث از بین رفتن کیفیت نمی شود،به همین دلیل می توان در جاهای بزرگ از لیزر خطی استفاده کرد. هرقدر فاصله زیاد شود، محدوده پخش نور افزایش می یابد.

سبک های مختلف این لیزر ها

 1. پرده لیزری
 2. راه نور
 3. زاویه بزرگ
 4. نقطه های بزرگ
 5. ایجاد باران لیزری

طریقه نصب

دستگاه لیزر خطی یا بارانی را می توانید بر روی هر سطحی نصب کرده و زاویه تابشی را تنظیم کنید، امکان دارد دستگاه نتواند در زاویه های شدید ثابت بماند؛ در این صورت برای ثابت نگهداشتن، آن را در بهترین نقطه نصب کنید و به وسیله پیچ آنرا در آن نقطه محکم کنید.برای بیشتر شدن لیزرهای پخشی و جلوه دادن به پرتوهای لیزر می توانید تمرکز نورهای لیزر را بر روی توپ دیسکو بیاندازید.

نکته

زوایه تابش را طوری تنظیم کنید که نور لیزر کمترین برخورد را با چشم افراد حاضر داشته باشد زیرا تابش نور لیزر به طور مستقیم به داخل چشم طی زمان طولانی موجب سردرد میشود.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات