خرید دستگاه رقص نور لیزری، قیمت، نور پردازی مجالس

دستگاه رقص نور

پرسشی که بسیار مطرح میگردد و ممکن است که حتی سوال شما هم باشد این است که تاثیر سیستم نور یا همان رقص نور در مجالس چقدر است و چه نقشی را در مجالس شما ایفا می نماید؟

تاثیر و نقش رقص نور در مجالس

در بیشتر مجالس کم کردن نور محیط و نیز بوجود آوردن هاله های رنگی به کمک  نور پردازی  که درفضای تاریک خود را بیشتر نشان می دهند بسیار جلوه زیبایی را دارد و البته نا گفته نماند که انواع زیادی از تجهیزات نورپردازی مثل لیزر شو، موینگ،افکت ،فلاشر  و پرژکتور بلک لایت در بازار وجود دارد  که قابلیت سنسور صدا را دارا میباشند و صدای موزیک خور را راه انداخته و همچنین سبب بالا رفتن شور و هیجان گشته که باعث پرانرژی شدن و گرم شدن مجلس شما میگردد.

به منظورمشاهده نمونه های بیشتر وقیمت رقص نور لیزری کلیک نمایید.

قطع به یقین میتوانیم بگوییم که سیستم های نورپردازی از تجهیزات و ملزومات اساسی برای جلوه دادن مراسم شما است . یکی از این تجهیزات دستگاه بخار میباشد که در محیط شدیدا  باعث پر رنگ دیده شدن هاله های نور و رقص نور منصوب شده در محیط میگردد.حال مجموعه  پارسا تابلو با توجه به سوابق و تجربه کاری که دارد پیشنهاد میکند حتما به منظور کامل کردن سیستم نور پردازی خود اقدام به تهیه دستگاه مه ساز کنید.

رقص نور لیزری

***

برای مشاهده پک کامل رقص نور کلیک نمایید

انواع گوناگون رقص نور لیزری

رقص نور لیزری در مدلهای گوناگون و حرفه ای با ادغام رنگهای سبز و قرمز و نیز اجرای طرح های فانتزی ومتنوع موجود است که قابلیت هماهنگ شدن با موزیک را بر اساس تغییر تن صدای موزیک دارد و بر اساس آن میتواند نور را پخش نماید.

رقص نور لیزری رنگی این کاربرد را دارد که  با دو حالت چرخشی و گردون اجرا شود. هر قدر که لنز رقص نور لیزری قوی تر و پیشرفته تر باشد رنگ لیزرشو  هم نیز جذاب تر و زیباتر میگردد. بعضی از رقص نورها  در حالت موزیکال، بر اساس صدای موزیک نور تولید کرده و با آهنگ نیز خود را هماهنگ می نماید. این رقص نورها قابلیت تنظیم سرعت را دارا می باشند هستند  که این امکان را ایجاد میکند  که بتوان می توان چرخش نور را بسته به سرعت تند و آهسته کرد .افکت ها هم میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای نورپردازی برخی از نقاط باشدو همچنین  استفاده ترکیبی از لیزرشو , افکت , دستگاه بخارساز , فلاشرو انواع موینگ درواقع کامل کننده سیستم های نورپردازی  هستند.

دستگاه رقص نور

ویژگی های رقص نور لیزری

 1. رقص نور لیزری موتور قوی همراه با تهویه را داراست
 2. همچنین قابلیت تنظیم زمان روشن و خاموش کردن را دارد
 3. قابلیت اجرا را در روشنایی و تاریکی دارد
 4. همچنین دارای دکمه های تنظیم صدا و جلوه میباشد
 5. و....

کاربردهای رقص نور لیزری

 • بکار گرفتن رقص نور در سالن های همایش و کنفرانس
 • مراسم های خانگی مثل تولد و ...
 • کاربرد رقص نور در مغازه ها و فروشگاهها
 • استفاده به عنوان تزئینات
 • در فضا های سبز و پارک
 • در مجتمع های تجاری
 • جهت استفاده در تبلیغات
 • رقص نور در مجالس بزرگ مثل نامزدی و عروسی بسیار اهمیت دارد

 

خرید رقص نور لیزری

برای خرید رقص نور لیزری اینجاکلیک کنید.(خریدآنلاین)

اجاره رقص نور لیزری

برای اجاره روزانه یا مدت دار رقص نور های لیزری باشماره تلفن 09129622449(پیمان) تماس حاصل فرمایید.

امتیاز بدهید
 • امیر
 • 1398/10/07

قیمت؟

پاسخ : لطفا با شماره 09129622449 تماس بگیرید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات