نورپردازی

لامپ رقص نور لیزری LED

در داخل دستگاه های  رقص نور از لامپ های led  استفاده می شود. این لامپ ها در رنگ های مختلف قرمز، آبی و سبز نیز تولید می گردد. به کار بردن این لامپ های led  در دستگا های رقص نور باعث می شود تا به هر چه زیباتر شدن محیط اطراف کمک زیادی شود. در تمام دستگاه های رقص نور یک موتور گرداننده وجود دارد که با استفاده از آن قسمت های زیری  لامپ های led به گردش در می آید. در این وضعیت نوری که در این لامپ ها وجود دارد با شکست نور در آنها نمایش داده می شود و نور بسیار زیبایی را می تواند در فضای اطراف شما پخش کند.

 رقص نور ها می تواند روی زمین و به علاوه بر روی دیوارها نمایش داده شود. تمام دستگاه های رقص نور که در آنها از لامپ های led  استفاده شده دارای مصرف انرژی بسیار کمی نیز هستند. عمر مفیدی که این لامپ های led برای شما کار می کند 3 سال می باشد.

رقص نور

این لامپ ها از افکت های بسیار متنوع با طرح های مختلفی پخش می شود. این امر می تواند جذابیت بسیار زیادی به دستگاه های رقص نور بدهد و فضای اطراف مجالس شما را بسیار خاص،  زیباتر و شاد کند. این لامپ ها خود  موتور گرداننده دارند. این لامپ ها مصارف متعددی دارند که از جمله آنها استفاده در ویترین بوتیک ها، استفاده برای مهمانی های خانگی، استفاده در پارتی های کوچک و.... نیز می باشد. برقی که این لامپ های led مصرف میکنند، بسیار کم است اما در عین حال به دلیل اینکه برد زیادی از نور را پخش میکند می توان از آنها در جاهای بزرگ هم استفاده کرد.

جهت مشاهده قیمت ونمونه های بیشتراینجاکلیک کنید

 ویژگی های لامپ led رقص نور

  • این قابلیت را دارد که به زیباترین شکل ممکن هفت رنگ را تولید کند.
  • برد نور این لامپها که در رقص نور استفاده می شود زیاد است.
  • عمر این لامپ ها در مقایسه با دیگر لامپ ها بسیار زیاد می باشد.
  • دارای زیبایی و جلوه ای خاص و ویژه می باشد.
  •  این لامپ های led در روی هر سرپیچی وصل میشود.
  • برای تالارها و رستوران ها هم قابل استفاده خواهد بود.
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.5 از 5 توسط 2 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات