تابلوروان ال ای دی led

قیمت تابلو روان به چه عواملی بستگی دارد؟

به منظور به دست آوردن قیمت تابلو روان می توانید متر مربع آن را محاسبه نمایید و بعد عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع تابلو روان ضرب کنید. در انتها قیمت تابلو روان به دست می آید. می توانیم به طور مثال بگوییم در شرایطی که عرض یک تابلوی روان برابر 4 متر می باشدو همچنین ارتفاع آن 3 متر باید این دو را در هم ضرب کرده و در انتها ضرب در قیمتی که برای  هر متر مربع آن در نظر گرفته شده کنیم. مثلا برای تابلو روان با رنگ آبی هر متر آن 90،000تومان در نظر گرفته شده است. در این شرایط باید 90،000 در 12 ضرب کنیم تا قیمت آن تابلو روان به دست آید.

قیمت هایی که برای تابلو های روان در نظر گرفته می شود میتواند به عوامل زیادی وابسته باشد. یکی از عوامل مهم و موثر در تعیین قیمت آنها نوع جنس و به ویژه قطعه هایی است که در آنها به کار می رود. به علاوه در هر تابلو روان ماژول هایی با ضعف و شدت هایی متفاوت از هم استفاده می شود. در صورتی که ماژول های به کار گرفته شده در تابلوهای روان داری نور زیادی باشد این نشان دهنده با کیفیت بودن آن است و مطمئنا  قیمت آن در مقایسه با دیگر تابلوهایی که دارای نور بسیار می می باشد بیشتر خواهد بود.

تابلو روان

هر کدام از تابلو روان ها دارای قابلیت های متفاوتی از هم می باشند که این امر هم می تواند در تعیین قیمت آنها بسیار موثر واقع شود. موارد دیگری هست که در تعیین قیمت تابلو های روان بسیار اهمیت دارد که این موارد عبارتند از:

  1. در بعضی از مدل های CNC تابلو روان ویژگی ضد آب بودن وجود دارد که این خود یک امر مهم در قیمت تابلوهای روان است.
  2. ماژول های تک رنگی که در تابلو های روان استفاده می شود در مقایسه با ماژول های  رنگی از تراکم مساوی تری برخوردار است و به همین دلیل در قیمت موثرمی باشد.
  3. زیاد بودن و متفاوت بودن مدل لامپ ها در ماژول های رنگی می تواند قیمت تابلو روان را تحت تاثیر خود قرار دهد.
  4. رنگ تابلو ها می تواند در امر قیمت بسیار تاثیر به سزایی داشته باشد.
  5. ابعاد تابلو های روان مهمتربن نکته برای تعیین قیمت آن خواهد بود.

در ضمن بهتر است بدانید که در همه شرکت های فروش تابلو روان، هزینه های مربوط به آوردن و نصب کردن تابلو روان به صورت جدا حساب می شود و در محاسبه قیمت کلی آن در نظر گرفته نمی شود. تابلو روان در 2 مدل مختلف ساخته می شود. تابلوهایی که تک رنگ بوده و همچنین تابلوهایی که از ماژول های رنگی در آنها استفاده می شود.

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 3 از 5 توسط 4 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات