تلویزیون شهری

تلویزیون شهری یک تبلیغات محیطی کارآمد

به احتمال زیاد بسیاری از شما با یکسری تبلیغات های عظیمی که بر روی نمایشگر های کلان در مراکز شهر و یا اتوبان ها و.... نصب می شود، مواجه شده اید. به این نمایشگرها تلویزیون شهری نیز گفته می شود. در تلویزیون شهری تمام تیزرهای تبلیغاتی که به صورت یک فیلم کوتاه آماده شده است پخش خواهد شد. نمایش این فیلم ها در تلویزیون شهری به شکل فول کالر می باشد. برای تولید و ساخت این نوع از تلویزیون های تبلیغاتی از ماژول ال ای دی استفاده می شود. مادر برد، ماژول و منبعی که برای تغذیه در آن ها می باشد از اصلی ترین ابزار مهم برای ساخت تلویزیون شهری می باشند.

به تبلیغات هایی که در مراکز عمومی و شلوغ جلوی دید همه است را تبلیغات محیطی می نامند. تبلیغات محیطی از زمان های گذشته در بین مردم مورد استفاده قرار داشته و امروزه رواج بیشتری پیدا کرده است. چرا که این نوع تبلیغات دارای بازخورد بسیار بالایی می باشد و می توان محصولات و خدمات تولیدی خود را با استفاده از تلویزیون شهری به عموم مردم شناساند. علاوه بر این نمایشگرهای عظیم برای تبلیغات محیطی از موارد دیگری از جمله بیلبورد، بدنه اتوبوس، تابلو تبلیغاتی و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از تبلیغات ها عموم مردم مجبور به دیدن این تبلیغات می شوند و این امر می تواند باعث شود که بازخورد بیشتری از تبلیغات داشته باشید. استفاده از رنگ های زیبا و شاد می تواند در جذب نگاه افراد بسیار تاثیر گذار باشد.

تلویزیون شهری

انواع تلویزیون  شهری

تلویزیون شهری را می توان از لحاظ ساختار به 2 قسمت دسته بندی کرد. یک دسته SMD می باشند و دسته دیگر LED می باشد. به علاوه از لحاظ کاربردی به 2 قسمت نیز دسته بندی می شود. به اون دسته از تلویزیون های شهری که ضد آب، ضد ضربه بوده و همچنین در مقابل نور آفتاب تصویر آن دچار تغییر نمی شود و قابل دیدن می باشد را Outdoor می نامندو از آن بیشتر در فضاهای باز استفاده می شود. دسته دیگری که  ویژگی ضد آب را ندارند و در آنها سیستم آفتاب گیر وجو ندارد را Indoor می گویند. از این نوع از انواع تلویزیون شهری بیشتر در مکان هایی که دارای فضای بسته می باشند به کار گرفته می شود.

آیتم های با اهمیت در تلویزیون شهری

  • در فضاهای باز به دلیل بارش باران احتمال خراب شدن این تلویزیون ها وجود دارد. از این رو باید دارای خاصیت ضد آب باشند.
  • یک تلویزیون شهری خوب و کار آمد باید ضد ضربه باشد.
  • در صورتی که در فضاهای باز استفاده می شود باید دارای سیستم آفتاب گیر باشد.
  • قطعه هایی که برای ساخت این تلویزیون ها استفاده می شود باید اورجینال و با کیفیت باشد.
  • دقت داشته باشید در صورت خرید یک تلویزیون شهری، خدمات پس از فروشی برای آن در نظر گرفته شده باشد.
  • نمای کامپوزیتی این نوع از تلویزیون ها باید بتواند به اندازه ای زیبا باشد که توجه عموم را به خود جذب کند.
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات