تابلوروان ال ای دی led

تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری

تعرفه  تبلیغات درتلویزیون شهری در هر شهر و هر موقعیت مکانی که آن تلویزیون قرار گرفته است متفاوت است.استفاده از تلویزیون های شهری به منظور تبلیغات های گسترده می تواند بسیار کار آمد باشد. در شهرهای پر جمعیت و همچنین در خیابان های شلوغ معمولا تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری با قیمت های بیشتری همراه است. در تعیین تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری بازه زمانی که فیلم تبلیغاتی نمایش داده می شود، تاثیر گذار خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که می تواند در این تعرفه های موثر واقع شود، سایز تلویزیون شهری منتخب  شما می باشد.

دلایل اینکه با استفاده از تلویزیون های شهری می توان از تبلیغات خود پاسخ خوبی گرفت می توان به رنگ بندی، به کار بردن لامپ های led ، تحرک و همچنین نورپردازی آنها اشاره نمود.این روش تبلیغاتی در مقایسه با دیگر روش ها مدرن تر بوده و دارای بازده گسترده تری نیز می باشد. اگر می خواهید با بهترین قیمت از تلویزیون های شهری استفاده کنید مناسبترین راه این است که از تعرفه  تبلیغات در تلویزیون شهری موجود در آژانس های تبلیغاتی نیز ورود پیدا کنید. اما قبل از هرچیز دیگری بهتر است از عامل های تاثیر گذار بر این تعرفه ها را بدانید.

تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری

عوامل موثر بر تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری

  1. فاکتورهای دموگرافیک: این اصل بسیار با اهمیت است که افرادی که از حوالی تلویزیون شهری شما رد می شوند، دارای چه جنسیتی، چه سنی و همچنین چه مقدار درآمدی نیز هستند.
  2. اثربخشی : بسیار مهم است که از تعداد افرادی که از کنار تبلیغات شما می گذرند، چند نفر واقعا آگهی شما را مشاهده می کنند.
  3. گردش: مسئولان مربوط به ترافیک های شهری باید این اصل را در نظر داشته باشند. این عامل مربوط به مقدار ترافیکی است که در حوالی و کنار تبلیغات در تلویزیون شهری رد می شود.

بعد از مدت زمانی که گذشت و بعد از ارزیابی این عوامل، در این مرحله  نباید هزینه های مربوط به طراحی و ایجاد تیزرهای مربوط به تعرفه  تبلیغات در تلویزیون  شهری را نادیده بگیریم.

مزایای تلویزیون های شهری

  • تصویری که در تلویزیون شهری تحرک دارد باعث می شود که شما تبلیغاتی پویا داشته باشید.
  • با استفاده از تلویزیون های شهری در زمان های مناسب مثلا در زمانی که افراد در وقت ناهار در خیابان رد می شوند و تبلیغات یک رستوران را می بینند، این هدف گیری این تلویزیونها را می رساند.
  • این نوع تلویزیون ها دارای انعطاف زیادی می باشد.
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 3.5 از 5 توسط 2 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات