تابلوروان ال ای دی led

تابلو ثابت LED به عنوان پرکاربردترین تابلو های تبلیغاتی

از تابلو ثابت  LED می توان به عنوان پر استفاده ترین تابلو در بین تمام تابلو های تبلیغاتی نیز یاد کرد. در گذشته که تابلو ثابت LED وارد بازار نشده بود از تابلو های نئون استفاده می شد اما امروزه ویژگی های بارز موجود در این نوع از تابلو های تبلیغاتی باعث شده که جای تابلو های نئون را بگیرد. ویژگی های بارز آن از جمله ماندگاری و دوام زیاد، کم مصرف، دارای نور بسیار زیبا و به علاوه به راحتی تعمیر می گردد. برای تولید و ساخت تابلو ثابت LED  ابزار آلات و فضای زیادی نیاز نیست و در کمترین زمان ممکن می توان به تولید آن پرداخت.

تولید و ساخت تابلو ثابت LED 

تابلو ثابت LED  دارای 2 دسته می باشد. دسته ای که به شکل صفحه ای تولید و در بالای سر فروشگاه ها و مغازه ها زده  می شود که به آن مدل کتیبه ای می گویند. شکل دیگری از این نوع تابلو های تبلیغاتی در پشت شیشه ها زده می شود و اطراف حروف آن برش داده می شود که به این دسته از تابلو ثابت LED برشی گفته می شود. ساخت این نوع تابلو ها بسیار ساده و راحت می باشد.

تابلو ثابت led

مراحل ساخت led ثابت

  1. باید طرح و تصویری انتخابی را که طراح آن را طراحی کرده حاضر باشد.
  2. زمانی که طرح آماده شد باید تمام LED  ها را در اطراف آن به شکل مرتب بچینید.
  3. در این مرحله باید قسمت های مشخص شده در  زمینه طرح را با استفاده از دستگاه CNC  و یا لیزر سوراخ کرد.
  4.  بعد از سوراخ کردن آن قسمت ها اول باید LED  ها را مونتاژ نمایید.
  5. در انتها بعد از تهیه نمودن قاب برای تابلو ثابت LED باید یک فلاشر به منظور روشن و خاموش شدن آن نیز بر روی تابلو قرار داده شود.

برای ساخت تابلو ثابت LED از جنس های متفاوتی استفاده می شود. پلکسی و MDF  بیشترین کاربرد را در ساخت این نوع از تابلو ها خواهند داشت. در این نوع از تابلو های تبلیغاتی از افکت های بسیار زیاد و زیبایی استفاده می شود که این موضوع باعث کاربرد زیاد آن در بین مردم شده است. ما در ساخت تابلو ثابت LED از قطعات اورجینال و با سطح کیفیت بسیار بالایی استفاده می کنیم که برای تمام آنها خدمات و گارانتی 1 ساله در نظر گرفته ایم. LED  هایی که در این نوع تابلوها به کار می رود بسیار متنوع است که بهترین و پر استفاده ترین نوع آن LED های کلاهی پنج میلیمتر است.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات