تابلوروان ال ای دی led

آموزش استفاده از نرم افزار HD2016 برای تابلو روان

در ابتدا دکمه file را بزنید.

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

1. بر روی گزینه New Screen کلیک نمایید.

2. پسورد را عدد 168 قرار دهید.

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

زمانی که پنجره انتخاب مین بورد باز شد می توانید با کلیک بر روی card model  مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. وارد کردن طول و عرض مورد نظر برای تابلو در این قسمت انجام می شود. طول را در قسمت width  و عرض را در قسمت height قرار دهید. 

گزینه ok را بزنید.

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

3. در مرحله بعد باید متن مربوط به تابلو را وارد نمایید. برای گذاشتن متن برای تابلو باید برای هر جمله یک program و text  و همچنین برای گذاشتن انیمیشن در طرح تابلو باید یک program و hypertext قرار دهید. 

شکل زیر را با دقت نگاه کنید.

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

4. پروگرام وارد شده را انتخاب نمایید.

5. در قسمت پایین نرم افزار صفحه ای باز می شود که در آنجا می توانید حاشیه مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید سرعت حرکت طرح و نوشته های تابلو را در این مرحله تنظیم کنید. 

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

6. در پایان پروگرام دکمه تکست را بزنید تا صفحه مربوط به نوشتن محتوا برای شما باز شود.

صفحه نوشتن متن در این نرم افزار مانند ورد می باشد. به این معنی که می توانید اندازه فونت و همچنین نوع آن را انتخاب کرده و متن را پاک کنید و هر کار دیگری که می توان برای یک متن کرد، را انجام دهید. در بخش مستطیلی که به رنگ سیاه می توانید متن خود را بنویسید. در بالای صفحه کادری وجود دارد که کلمه های تایپ شده برای تابلو شما را نشان می دهد. آن کادر نمای تابلو شما را نمایش می دهد. این به این معناست که باید تنظیم تمام نوشته های خود را برای تابلو در قالب همان کادر انجام دهید. برای اینکه از صحیح بودن عملکرد خود مطلع شوید می توانید با کلیک روی دکمه پیش نمایش تابلوی طراحی شده خود را ببینید. 

در مواردی که افکت های روان continuous move از Display  را به کار می برید باید اندازه را بر روی Dwell قرار دهید. 

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

در شرایطی که اندازه تابلو شما مناسب است می توانید از چند هایپر تکست و یا پروگرام برای یک پروگرام خود به کار ببرید. در این موارد با توجه با تصویر زیر نماد تابلو را با ماوس به بالا و پایین می توانید تنظیم کنید. کناره تکست ها نباید روی هم باشد. 

7. در انتها باید هایپر تکست ها و پروگرام های خود را بررسی کرده و از صحیح بودن آنها مطمئن شوید. 

آموزش نرم افزار برای سایت  HD2016

8. در این مرحله می توانید USB خود را به رایانه خود وصل کنید. پنجره ای در صفحه کامپیتر شما باز می شود که با کلیک کردن بر روی گزینه Exprot file  فیال مورد نظر را به USB  انتقال دهید. 

9. حال می توانید USB را به تابلوی خود وصل کنید و تابلوی خود را به برق بزنید. بعد از لود شدن فیل در روی تابلو و نمایش طرح و متن مورد نظر خود در تابلو USB را از تابلو بردارید. 

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 4.7 از 5 توسط 7 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات