تابلو led ثابت، تابلو ال ای دی ثابت

تابلو led ثابت

تابلو ال ای دی ثابت  که امروزه بسیار رایج و محبوب شده است در میان مردم به علت ویژگی هاییست که دارد چرا که مصرف برق در تابلو ال ای دی ثابت بسیار کمتر از سایر تابلوهای پرمصرف میباشد.عملکرد این نوع از تابلو ال ای دی ها به این شکل است که یک نوشته با فونت چاپ  در تابلو ثبت شده و نیز دور آن توسط ال ای دی پوشانده میگردد. از ویژگی های تابلو ال ای دی که سبب محبوب شدن آن گشته این است که قابلیت استفاده از افکت و رقص نور در این تابلوها وجود دارد که جذابیت این تابلوها را دوچندان می نماید و از موارد کاربرد این تابلوها سر در فروشگاه ها میباشد که سبب جلب توجه مشتری میگردد. بدین خاطر جنبه تبلیغاتی  این تابلوها زیاد است و اکثر مغازه دارها برای تبلیغ مغازه و جذب مشتری نیز از این تابلو های تبلیغاتی استفاده می نمایند.

خبر خوب برای افرادی که به دنبال تابلو ال ای دی ثابت با کیفیتی مطلوب هستند این است که:

پارساتابلو در حقیقت تولیدکننده تابلوهای led ثابت برروی برد مسی میباشد،که این نوع از  تابلوها را که طول عمر بالایی حداقل 10 ساله دارند و با مزیت هایی مثل بدون افت نور و با کیفیت استثنایی  روانه بازار نمود که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

تابلو ال ای دی ثابت

پارسا تابلو بمنظور تولید تابلو های ال ای دی  از متریال درجه یکی مثل برد مسی عایق و ضدضربه و ضدآب،استفاده از ledهای اورجینال  و با قدرت نور بالا، مونتاژ استانداردفاقد هیچ گونه قطعی (حتی درشرایط  جابجایی)، امکان نصب فلاشر روی آن، سهولت نصب روی شیشه، دارای ضمانت نامه 18 ماهه، قیمت مناسب تابلو led ثابت، قابلیت حمل تابلوها و سبک وزن بودنشان، تحویل سریع ، طراحی زیبا و همچنین محکم ومقاوم بودن تابلو، سربندی تابلو تنها با کمک گرفتن از دو سیم از ویژگیهای برجسته این محصول خاص و پرفروش پارسا تابلو میباشد. 

لطفا بمنظور مشاوره  سفارش, طراحی وساخت  تابلو ال ای دی ثابت باشماره 02133909712 یا با موبایل 09129622449 تماس حاصل فرمایید.

طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت

 1. بمنظور طراحی و ساخت  تابلو ثابت  ال ای دی  در مرحله نخست سایز و ابعاد  تابلو و نیز متن تابلو با  استفاده از برنامه کرل طراحی میگردد.
 2. همچنین در طراحی تابلو ال ای دی ثابت چیدمان  ال ای دی به کمک  برنامه کرل انجام میشود.
 3. و در مرحله آخر است که محاسبه قیمت صورت میگیرد؛ که در این جا  به دو شیوه  میتوان  قیمت را محاسبه  نمود که در زیر برای شما آورده ایم:
 • محاسبه قیمت به شکل متری
 • محاسبه قیمت بر اساس تعداد

ال ای دی  متری

در ال ای دی های متری به این شکل است در هر یک متر با تراکم بالا تقریبا 160 ال ای دی استفاده میشود و تعداد ال ای دی ها به میزان تراکم بستگی دارد به این صورت که هر چقدر تراکم کمتر گردد تعداد ال ای دی ها هم کمتر خواهد بود هر چند تراکم کمتر، تعداد ال ای دی کمتر خواهد شد ولی در خصوص تعداد ال ای دی زمانی که متن طراحی  شود کل تعداد  ال ای دی ها محاسبه گشته و نیز در هر دو صورت دارای اختلاف زیادی از لحاظ قیمت نمیباشند.

چیدمان ال ای دی به دو شکل صورت میگیرد. پر تراکم، متوسط و کم تراکم؛ که این چیدمان به سفارش مشتری نیز بستگی دارد.چیدمان ال ای دی ها نیزاغلب روی پلاکسی یا برد مسی انجام میشود.

ال ای دی متری

برد مسی

 بردهای مسی  در واقع از مرغوبترین نوع برد برای تابلو ال ای دی های ثابت میباشند. اتصالات ال ای دی در برد های مسی  بسیار مستحکم هستند که باعث طول عمر بالای تابلو میگردد. با طراحی و اجرای استیکر در تابلو ال ای دی ثابت جدا از بالا بردن  کیفیت تابلو، حتی موقع خاموش بودن ال ای دی ها نیز  نمایی جذاب را داراست  که می توان در طی روز از آن استفاده نمود. با روشن شدن ال ای دی ها نیز جذابیت این تابلوها چند برابر میگردد  وتوجه را به سوی خود جلب می نماید.تمام مواردی که ذکر شد منجر به برتری این نوع بردها در مقایسه  با  نمونه های پلاکسی و فیبر گردیده شده استامکان دارد که در نگاه اول قیمت بیشتر این بردها در مقایسه با نمونه های دیگر خودنمایی کند ولی با لحاظ کردن مواردی از قبیل استحکام و عمر مفید این تابلوها انها را کاملا اقتصادی می نماید.

پلاکسی گلاس و مزایای آن

 پلاکسی  در حقیقت نوعی ورقه ی پلاستیکی میباشد  که از لحاظ مقاومت در مقایسه با دیگر نمونه ها مزیت هایی را دارد  که یک نمونه آن در واقع ضد آب بودن آن است. همچنین نسبت به گرما نیز دارای مقاومت بالایی است.

اغلب در انجام پروژه ها از پلاکسی 3 میلیمتر استفاده میگردد. پلا کسی ها به چند دسته نیز تقسیم میگردند "1 میلی متر"  ، "2میلی متر"  ، "3 میلی متر" که در رنگهای زرد، سبز، آبی، قرمز، سفید ومشکی میباشد. لازم به ذکر است که این برد ها از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با برد مسی نیستند ولی درنوع خود نیز کیفیتی مناسب را دارا میباشند. 

انواع ال ای دی

 ال ای دی اوال یا بیضی

 ال ای دی اوال، که نوعی از لامپ است که رنگ آنها بر روی خود لامپ مشخص است و نیز  شدت نور بالایی را دارد و نیز بیضی شکل بوده که بهترین مارک آن HG میباشد.

 ال ای دی کلاهی

 ال ای دی کلاهی، شباهت زیادی را به کلاه دارد فرق  کلاهی و اوال نیز در شکل ظاهری آن مشخص میشود که ال ای دی کلاهی شبیه به شیشه بوده وبی رنگ هستند واز شدت نور  کمتری نسبت ال ای دی   اوال برخوردار میباشند. هر چند که بهترین برند موجود در بازار برای هر دو برند HG  میباشد.

قاب یا فریم

قابهایاستفاده شده اغلب از نوع آلومینیوم مشکی "5سانت"  ، "3سانت" ، "9 سانت" هستند؛ که متن پس از تمام شدن چیدمان ال ای دی داخل  فریم  نیز جا داده میشود. در ضمن بعضی از مدل های فریم می تواند منجر به ضد آب شدن تابلو شود.

دور بری  یا پشت شیشه

در این جا برشی دور کلمه داده شده و دکمه هایی  هم نیز روی آن ایجاد میگردد که جهت  نصب  بر روی شیشه  مورد استفاده قرار میگیرد  وقطر آن  تقریبا 2.5 سانت است ونیز این مدل (پلکسی کار)ضد آب نمیباشد..در برد مسی عمق کار نیز حدود یک سانتیمتر بوده  و ضدآب می باشد.

توضیحات درباره برق مصرفی تابلو ثابت با فریم یا قاب دار:

مصرف برق تابلو ال ای دی ثابت ، 12 ولت با آداپتورمیباشد و بسته به نورتابلو و رنگ آن متغیر است اما مصرف آن بسیار پایین بوده و کاملاً اقتصادی است. اگر تابلو فریم داشته باشد آداپتور داخل آن قرار داده می شود. تابلوی دارای فریم  یا قاب  برای محیط بیرون مورد استفاده قرار می گیرد وضد آب می باشد.

تابلو دور بری ثابت:

در این نوع تابلو آداپتور آن، پشت کار یا در نزدیکی  تابلو قرار داده می شود. این تابلو  پشت شیشه نصب می شود و  در محیط داخلی مورد استفاده قرار گرفته  و ضد آب می باشد.(تابلو ال ای دی برد مسی)

تابلو LED ثابت

اکنون این نمایشگر های الکترونیکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تابلو های تبلیغاتی که جایگزین خوبی برای تابلو نئون می باشد. تابلو ال ای دی ثابت مانند نئون و تمامی تابلوهای ثابت LED تبلیغاتی،به صورت ثابت است! یعنی توانایی حرکت دادن به متون و جملات را ندارد.اما میتوان با نصب فلاشر در تابلو با ایجاد افکت های مختلف  جلب توجه نمود.

انواع تابلو LED ثابت

كتيبه ای: تابلو ال ای دی کتیبه ای بر روی صفحه ساخته میگردد و اغلب مواقع در داخل قاب جا گرفته و در جای خود نصب میگردد.

برشي: در این مدل از تابلو ال ای دی دور حروف بریده شده و ادر اکثر مواقع از داخل ساختمان به شیشه چسبانده یا نصب می نمایند.

مزیت تابلو ال ای دی ثابت

 • نور زیباتر
 • کم مصرف و مصرف بهینه و کم
 • استحکام و مقاومت بیشتر و طول عمر بالاتر
 • تعمیرات ساده و کم خرج
 • طراحی و ساخت تابلو ال ای دی  در فضای مناسب و نیاز به تجهیزات کمتر
 • به اندازه لازم  محکم بوده  و دارای استحکام می باشد.

فرآیند ساخت(ویژه همکاران)

لطفا جهت آموزش وگذراندن دوره آموزش طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت با شماره 02133909712 تماس بگیرید.

 1. نخست طراح ،طرح پیشنهادی را آماده کرده  و دورتادور طرح چیدمان  تمام ال ای دی هارا انجام می دهیم.
 2. به کمک  لیزر یا cnc جنس زمینه را بر اساس طرح جهت قرارگیری ال ای دی ها سوراخ  می نمایند.
 3. با شیوه های گوناگونی  LED ها را مونتاژ می نمایند.
 4. بمنظور کنترل نحوه روشن و خاموش شدن تابلو؛ فلاشر روی تابلو نصب می نمایند.
 5. چنانچه که نیاز بود قاب را نصب می نماییم.

 

Prev 1 2 Next 
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات