کابینت تابلو روان led

کابینت تابلو روان led

پارسا تابلو تولید کننده انواع تابلو روان ، قاب تابلو ال ای دی ، فریم تابلو led ، کابینت تابلو روان و همچنین تلویزیون های شهری

برای مشاوره تماس بگیرید02133909712-09191663806

مجری کابینت تابلو روان ال ای دی

پارسا تابلو پیشرودر زمینه تابلو های تبلیغاتی آماده پذیرش سفارش مشتریان عزیز در زمینه ساخت و فروش کابینت های تابلو روان می باشد.

انواع کابینت تابلو روان عبارتنداز:

1.کابینت بافریم 5 سانتی 

این نوع کابینت تابلو led بااستفاده از صفحه پانچ کف ودارای جای پیچ ماژول و یک حاشیه 5 سانتی متری دورتادور تابلو می باشد .پشت تابلو درب با ورق ضخیم و محکم و دارای قفل زیمنسی و رنگ کابینت از جنس کوره ای الکترواستایک ضدآب و ضدضربه می باشد.و در اندازه های مختلف قابل ساخت است.در تابلوهای بزرگ از ورق ضخیم تر ( تا 1.5 ) ودر سایزهای معمولی از ورق 0.8 استفاده می شودکه دارای استقامت بالا وکیفیت عالی جهت انواع شرایط جوی میباشد.

2.کابینت بدون فریم

دراین نوع کابینت تابلو روان همه چیز مثل کابینت بافریم می باشد.تنها تفاوت آن درحاشیه دورتابلو است که حذف شده است.معمولا برای ساخت تابلو روان پشت شیشه یا داخل مغازه بخاطراینکه دید جلوی ویترین راکورنکنداز تابلوهای بدون فریم می توان استفاده کرد.هزینه ساخت کابینت بافریم وبدون فریم یکی می باشدو حذف حاشیه دورتابلو تاثیری درقیمت تمام شده کابینت یا تابلو led نخواهد داشت.

3.کابینت تلویزیون شهری

متخصصان ایرانی پارساتابلو توانستند با دقت بالا و وکیفیت رقابتی کابینت تلویزیون شهری را که تا چندی پیش از کشورهای دیگر باهزینه گزاف وارد میشد را بدون کوچکترین خطایی تولید کرده و به بازار عرضه کردند.دیگر برای ساخت تلویزیون های شهری غول پیکر نیازی به خروج ارز از کشور نیست واین محصول نیز مثل خیلی از محصولات دیگر ایرانی ،با قدرت در این عرصه حضورپیداکرده و آماده صادرات به کشورهای اروپایی نیز می باشد.

اکثر این کابینت ها در سایز 96*96 تولیدشده و دارای قفل و لولا وجای نصب فن وتهویه می باشد.شبیه به کابینت بدون فریم می باشد.ودارای پین ، جهت قفل شدن کابینت ها کنارهم میباشد.باقراردادن کابینت ها کنارهم میتوان بزرگترین تلویزیون های شهری را ساخت.کنار تابلو نیز جای پین جهت قفل شدن کابینت ها وسوراخ جهت ردشدن کابل های رابط  به صورت افقی می باشد.قابل ساخت برای انواع ماژول های موجود دربازار میباشد.

4.کابینت خمیده و قوس دار.

دیگرساخت تلویزیون های شهری غول پیکر خمیده یک رویا نیست ، ومتخصصان وصنعتگران ایرانی پارساتابلو توانستند هنر و خلاقیت خودرابکارگرفته و دراین عرصه کابینت های تلویزیون شهری خمیده را بسازند و به بازار عرضه کنند.

جهت ساخت این نوع کابینت های غول پیکر که اکثرا به صورت یک تکه ساخته می شوند. آهن کشی بسیارمحکم ، نورد آهن ، پانچ خم ، و صد البته هنر و ذوق ایرانی بکاررفته است.بقیه متریال این نوع کابینت مثل انواع دیگر می باشد.مثل درب و قفل و رنگ و..

امیداست در هرزمان ومکان خدمتگزار شما مشتریان عزیز و کشور عزیزمان ایران باشیم.

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین کابینت تابلو روان و تلویزیون شهری اینجا کلیک کنید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات