قاب تابلوروان

قاب تابلوروان

قاب تابلو روان

قطعه ای که باید از لحاظ کیفی و ظاهری بر روی زیبایی، استحکام و جلوه تابلو ال ای دی بسیار مؤثر می باشد. قاب، کابینت یا فریم یک باکس است که تمامی قطعات تابلو داخل آن قرار می گیرد. به آن فریم یا کابینت تابلو روان هم می گویند. جنس آن فلزی با رنگ استاتیک (کوره ای) می باشد. اگر قاب از نظر کیفی در سطح پایین باشد، هر ایراد فنی و مشکل؛ شکل ظاهری کل تابلو را خراب می شود.

قاب تابلو در سایز بندی های گوناگون و با توجه به نیاز , کاربرد و سلیقه هر شخص ساخته شود و مورد استفاده مصرف کننده قرار گیرد. فریم تابلو روان و قاب تابلو روان به جهت زیبایی و استحکام بیشتر تابلو از هر سمت تابلو ال ای دی به اندازه 5 سانتیمتر حاشیه دارد که به ابعاد کل فریم تابلو اضافه می گردد.در این میان در بعضی از مکان ها به دلیل محدودیت فضایی که دارند با توجه به درخواست و نیاز مشتری امکان ساخت نوع دیگری از کابینت تابلو روان وجود دارد که بدون حاشیه می باشد که به این نوع از قاب ،قاب بدون فریم تابلو روان می گویند.

وظایف

قطعات تابلو را کنارهم نگه می دارد.

جلوگیری از نفوذ آب و گرد و خاک به دلیل ضد آب بودن

حفاظت در برابر ضربه های احتمالی زمان حمل و نقل

قاب دو تیکه تابلو روان و تلویزیون شهری 

برای ساخت تابلو روان ال ای دی در ابعاد بزرگ و یا تلویزیون شهری می توان از فریم های دو تیکه و یا چند تیکه استفاده نمود این نوع از قاب توسط پیچ به یکدیگر متصل می گردند.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات