روز شمار پروژه، تابلو روزشمار، تابلو روز شمار پروژه، تابلو led پروژه

تابلو روز شمار پروژه

تابلو روز شمار پروژه:

تابلو led روز شمار یکی از پرکاربردترین تابلوهای led در پروژه های عمرانی است. تابلوهای روز شمار به دلیل استفاده از لامپ‌های led، مصرف پایین و طول عمر بالایی دارند بطوری که هر تابلو در مجموعه پارسا تابلو، 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. همچنین به راحتی می توانید از طریق سامانه استعلام قیمت پارساتابلو، قیمت تابلو پروژه مورد نظرتان را محاسبه کنید.

تابلو روزشمار پروژه

تابلو پروژه یا روز شمار

این تابلوها را در بازار به تابلو پروژه یا تابلو روز شمار هم می‌شناسند. این تابلوها بصورت روزشمار تاریخ‌های خاص مانند افتتاح پروژه را نمایش می دهند. شما می توانید این زمان را بصورت روز، ساعت و حتی ثانیه تنظیم کنید. همچنین این روزشمار می تواند صعودی یا نزولی باشد. به این صورت که زمان باقیمانده تا افتتاح را بصورت نزولی نشان دهد یا اینکه زمان گذشته از شروع پروژه را بصورت صعودی نمایش دهد.

قیمت تابلو روز شمار پروژه

تابلوهای روزشمار بر اساس ابعاد و تعداد رنگ قیمت متفاوتی دارند. ما در مجموعه پارسا تابلو برای راحتی مشتریان عزیزمان سامانه محاسبه قیمت تابلو را طراحی کردیم که می‌توانید از طریق این سامانه قیمت تابلو مد نظرتان را محاسبه کنید. برای وارد شدن به سامانه محاسبه قیمت تابلو وارد صفحه محاسبه گر تابلو شود. قیمت این نوع تابلوها براساس رنگ و ابعاد تابلو می تواند متغیر باشد. به راحتی و با انتخاب رنگ و ابعاد تابلو مدنظرتان قیمت تابلو را بدست آورید.

سامانه محاسبه قیمت تابلو پروژه

قابلیت های تابلو روز شمار پروژه

  • این تابلوها بصورت اعداد چند رقمی قابل تنظیم هستند
  • امکان تنظیم شمارنده و معکوس شمار بصورت همزمان
  • قابلیت تنظیم زمان تغییر شماره‌ها
  • ضد آب، ضد ضربه و قابل شست و شو
  • طول عمر بالا
  • امکان تولید در رنگ و ابعاد مختلف

موارد کاربرد تابلو های پروژه

تابلوهای روزشمار پروژه معمولا در پروژه های عمرانی استفاده زیادی دارند، پروژه‌های ساختن هتل‌ها، پروژه‌های ساخت پارک، استخر، برج‌های تجاری یا هر نوع پروژه عمرانی از مهم ترین موارد استفاده تابلو روزشمار هستند.

طراحی تابلو پروژه

تابلوهای روز شمار پروژه از طریق یک نرم افزار ساده طراحی می‌شوند که می‌توانید از طریق مشاورین ما این نرم افزار را دریافت و از کلیپ‌های آموزشی مجموعه پارسا تابلو استفاده کنید تا تابلو مورد نظرتان را طراحی کنید. ویدیوهای آموزشی طراحی تابلو در سایت ما موجود است. براحتی می‌توانید ویدیوها و برنامه طراحی را از این صفحه دانلود کنید.

صفحه دانلود ویدیوهای آموزشی و نرم افزار طراحی

پارسا تابلو تولیدکننده تابلو پروژه

ما می‌توانیم نگرانی شما را نسبت به هر اتفاقی راحت کنیم. مهم‌ترین مزیت ما نسب به بقیه این است که ما تولید کننده هستیم و تابلوهای ما تولید مجموعه پارسا تابلو است. از طرفی گارانتی 18 ماهه و خدمات 10 ساله ما باعث می‌شود مشتریان ما با خیال راحت ما را انتخاب کنند. قیمت مناسب، دسترسی راحت و خدمات ما به نحوی است که تقریبا هیچ انتخاب بهتری برای مشتریان وجود ندارد.

درصورت نیاز به شماره بیشتر با شماره های 02133909712 یا 09129622448 تماس بگیرید.

احتمالا به این موراد هم علاقه دارد:

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات