تعمیرات تابلو روان وتلویزیون شهری

تعمیرات تابلو روان وتلویزیون شهری

باتوجه به گستردگی استفاده از تابلوهای تبلیغاتی روان وتلویزیون های شهری , نیاز به سرویس ها و تعمیرات این نوع تابلوها هم روز به روز درحال گسترش می باشد.بدیهی است دستگاهی که خدمات پس از فروش نداشته باشدو قطعات یدکی آن وجود نداشته باشد پس از مدتی که نیاز به تعویض قطعه باشدبامشکل مواجه شده و کل دستگاه از کار می افتدکه امروزه متاسفانه برخی از این نوع تابلوهای دست ساز قدیمی این مشکل را دارندوصاحبان آنها نه دلشان می آید دور بریزندو نه شرکتی می تواندآن را تعمیرکند.

مشکلات نرم افزاری نیز از این قاعده مستثنی نیست و امیدواریم تابلویی که قبلا خریداری کردید دارای نرم افزار استاندارد بوده باشد.

درصورتی که قبلا تابلو را از شرکت پارساتابلو تهیه کرده اید , ومدت گارانتی دستگاه به پایان رسیده,نگران نباشید, به راحتی و باکمترین هزینه کار شما انجام خواهدشد.تمامی تولیدات شرکت پارساتابلو دارای استاندارد بوده و مشکلی بابت خدمات وتعمیرات وجود نداردو درحال حاضر درحدود 20000 دستگاه از تولیدات این شرکت در اقصی نقاط ایران وحتی کشورهای خارجی درحال کار می باشند.

      شرکت پارساتابلو با تجهیز تیم فنی متخصص و ماهر آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد.تعمیر انواع تابلو روان در رنگها و اندازه های مختلف و همچنین سرویس تخصصی انواع تلویزیون های شهری را در اسرع وقت در دستور کارخود قرار دادیم.

لطفا جهت هماهنگی با بخش فنی وتعمیرات با شماره 02133993344 و یاشماره موبایل 09129622448 تماس گرفته و بهتراست عکس تابلوی خود را از طریق این آیدی تلگرام ارسال کنیدتا مورد دقیقا برررسی گردد.موفق باشید.....

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات